Найкращі серед рівних!


Від можливого до реального!

Відкрий себе у НДАТ!

Об’єднуємо яскравих і креативних!

Тут відкриваються двері до успіху!

Майбутнє у твоїх руках!

Дорогу осилить той хто йде!

Навчання в НДАТ допоможе реалізувати ваші мрії!

Відкрий талант у собі!

Практичні знання для сучасного життя!

Якісна освіта – ваш вибір!

Лідерами не народжуються – Лідерами стають!

 
 
 

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін

 

Педагогічне кредо: «Не зупиняємося на досягнутому. Із натхненням і творчістю йдемо вперед»

Навчально-методична проблема, над якою працює циклова комісія: вдосконалення навчальної діяльності на основі поглиблення методичної поінформованості та розвитку педагогічної майстерності викладачів з метою формування інформаційної компетентності студентів.

 

   

Данкевич Людмила Михайлівна

голова циклової комісії

викладач

спеціаліст вищої категорії

викладач-методист

дисципліни: «Українська мова (за проф. спрям.)», «Українська мова і література»

 

 

Сінчук Олег Петрович

заступник директора з навчальної роботи

 спеціаліст вищої категорії

викладач-методист

дисципліни: «Вища математика»,«Математика»

 

Мотліч Ірена Павлівна

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліни: «Українська мова (за проф. спрям.)»,  «Українська мова і література», «Світова література»

 

 

Сінчук Вікторія Анатоліївна

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліна: «Культурологія»

 

 

Синьківський Микола Павлович

викладач

спеціаліст вищої категорії

викладач-методист

дисципліни: «Основи філософських знань»

«Основи правознавства»

 

 

Семенова Вікторія Олександрівна

викладач

спеціаліст другої категорії

дисципліна: «Соціологія»

   

 

Сорока Людмила Анатоліївна

викладач

спеціаліст вищої категорії

викладач-методист

дисципліни: «Іноземна мова (за проф. спрямуванням)», «Іноземна мова»

 

Осадчук Олег Анатолійович

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліни: «Іноземна мова (за проф. спрямуванням)», «Іноземна мова»

 

Якимець Тетяна Михайлівна

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліни: «Іноземна мова (за проф. спрямуванням)», «Іноземна мова»

 

Бедрачук Олександр Васильович

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліна: «Фізичне виховання»

 

 

Бедрачук Сергій Васильович

викладач-спеціаліст

дисципліна: «Фізичне виховання»

 

 

Григоришин Іван Павлович

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліни: «Фізичне виховання», «Допризивна підготовка юнаків»

 

 

 

Поліщук Катерина Олександрівна

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліна: «Математика»

 

 

Баб’яр Наталія Миколаївна

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліни: «Всесвітня історія», «Безпека життєдіяльності»

 

Білоцерківська Лілія Василівна

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліни: «Біологія», «Основи екології»

 

Юрчук Віктор Петрович

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліна: «Компʼютеризація с/г виробництва»

 

Настенко Олег Григорович

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліна: «Історія України»

 

 

Рибак Наталія Леонідівна

викладач

спеціаліст другої категорії

дисципліни: «Українська мова (за проф. спрям.)»,  «Українська мова і література», «Іноземна мова»

 

Штепа Ігор Володимирович

викладач – спеціаліст

дисципліна: «Математика»

 

Гевліч Олеся Леонідівна

методист

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліни: «Українська мова (за проф. спрям.)», «Українська мова і література»

 

 

Пархомчук Оксана Василівна

викладач

спеціаліст першої категорії

дисципліна: «Всесвітня історія»

 

 

Гесик Лариса Євгеніївна

викладач

спеціаліст першої категорії

дисципліна: «Хімія»

 

Дерманський Віктор Михайлович

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліна: «Фізика»

 

Коник Інна Петрівна

викладач-спеціаліст

дисципліна: «Українська мова і література та зарубіжна література»

 

Грамотун Артем Леонідович

викладач-спеціаліст

дисципліни: «Вища математика», «Інформатика та комп’ютерна техніка»

 

 

Куришко Володимир Терентійович

викладач-спеціаліст

старший викладач

дисципліни: «Історія України», «Основи філософських знань», «Основи правознавства»

 

Будько Оксана Василівна

викладач

спеціаліст першої категорії

дисципліни: «Культурологія», «Соціологія», «Економічна теорія»

 

Плакса Сергій Іванович

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліна: «Фізичне  виховання»

 

 

Саламаха Тетяна Анатоліївна

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліни: «Основи екології», «Неорганічна хімія»

 

 

Дмитренко Валентина Вікторівна

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліни: «Математика», «Інформатика»

 

" " " " " " " "