Найкращі серед рівних!


Від можливого до реального!

Відкрий себе у НДАТ!

Об’єднуємо яскравих і креативних!

Тут відкриваються двері до успіху!

Майбутнє у твоїх руках!

Дорогу осилить той хто йде!

Навчання в НДАТ допоможе реалізувати ваші мрії!

Відкрий талант у собі!

Практичні знання для сучасного життя!

Якісна освіта – ваш вибір!

Лідерами не народжуються – Лідерами стають!

 
 
 

Циклова комісія технологічних дисциплін

 

Педагогічне кредо:  «Рухатися вперед та не  зупинятися на досягнутому»

Навчально-методична проблема, над якою працює циклова комісія: єдність теорії та практики – запорука формування професійної компетентності.

 

 

Волокіта Світлана Пилипівна

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліна: «Годівля сільськогосподарських тварин»

 

Муравська Інна Сергіївна

викладач

спеціаліст першої категорії

дисципліна: «Технологія виробництва і переробки продукції птахівництва”

 

Словачевська Людмила Юріївна

викладач

спеціаліст першої категорії

дисципліни: «Біологія», «Хімія»

 

Подолянчук Катерина Степанівна

викладач

спеціаліст першої категорії

дисципліна: «Організація виробничої і бізнесової діяльності»

 

Олексюк Галина Сергіївна

викладач

спеціаліст першої категорії

дисципліни: «Економіка», «Бухгалтерський облік»

 

Олексюк  Павло Васильович

викладач

спеціаліст першої категорії

дисципліна: «Механізація і автоматизація тваринництва»

 

 

Бойко Зоя Іванівна

викладач

спеціаліст першої категорії

дисципліна: «Основи генетики та селекції сільськогосподарських тварин»

 

Білецька Людмила Андріївна

викладач

спеціаліст першої категорії

дисципліна: «Розведення сільськогосподарських тварин»

 

Бойчук Надія Миколаївна

голова циклової комісії

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліна: «Селекційно племінна робота в галузі молочного скотарства»

 

Калантиренко Світлана Володимирівна

викладач

спеціаліст вищої категорії

дисципліна: «Економіка виробництва продукції тваринництва»

 

Козачок Катерина  Миколаївна

викладач

спеціаліст першої категорії

дисципліна: «ТППТ з основами виробничої санітарії»

 

Коник Богдан Іванович

викладач-спеціаліст

дисципліна: «Технологія кормів з основами кормовиробництва»

 

Сведенюк Олександр Володимирович

викладач

спеціаліст першої категорії

дисципліна: «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин»

 

Очеретько Раїса Миколаївна 

викладач

спеціаліст першої категорії

дисципліна: «Технологія виробництва продукції  свинарства»

 

" " " " " " " "