ДЕНЬ ЗНАНЬ

Піднесено, святково, водночас із тривогою на серці та душі за події на сході нашої держави, пройшло першовересневе свято – День знань у Новочорторийському державному аграрному технікумі.

Біля старого корпусу формується колона викладачів та студентів, більшість з яких у цей день одягнули вишиванки.

Свято розпочинається на стадіоні із виконання гімну та внесення Державного прапора.

З вітальним словом до присутніх звертається директор технікуму Володимир Вержаківський.

За дорученням райдержадміністрації та районної ради зі святом знань привітав всіх начальник управління ветеринарної медицини в Любарському районні – головний державний інспектор ветеринарної медицини Любарського районну Володимир Іваній. Від колективу викладачів технікуму звернувся ветеран освітянської праці Микола Синьківський та викладач Наталія Бабяр.

Посвяту у студентське братство, а їх загін поповнився на 154 чоловіки, вітальним словом провела Ольга Гудзь. Всього за партами аудиторій технікуму того дня зайняли навчальні місця 477 студентів.

За підсумками роботи технікуму за минулий рік були відзначені за досягнуті успіхи  грамотами та грошовими нагородами викладачі, студенти та студентські групи.

Отож в добру пору вам, студенти та викладачі, в країну знань, про що сповістив першовересневий дзвоник.