Минулого четверга, напередодні професійного свята – Дня працівників освіти до вищого навчального закладу І-ІІ рівня акредитації, Новочорторийського державного аграрного технікуму завітали поважні гості – голови районної ради та райдержадміністрації Ігор Кучер та Леонід Кіндрась та на їх запрошення – ректор  Житомирського агроекологічного університету Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, проректор з економічних питань і безпеки Юрій Дем’яненко , які ознайомили нинішніх студентів технікуму, а в майбутньому, можливо й своїх, з умовами вступу та навчання у ЖНАЕУ.

Дякуючи їм за відвідини, директор технікуму Володимир Вержаківський наголосив, що це, мабуть, вперше за стані 30 років такі поважні гості з області завітали до їхнього навчального закладу. Керівники району, вітаючи викладачів технікуму з наступаючим професійним святом, окрім щирих слів привітань вручили Грамоти райради та райдержадміністрації, цінні подарунки очільнику закладу – Володимиру Вержаківському і викладачу Ірені Мотліч та від імені народного депутата Віктора Розвадовського – ноутбук.

Справжні овації зірвали майстерністю свого виконання відомий не лише на Любарщині пісенний ансамбль «Зорепад» та студент технікуму, співак Вадим Лимарчук.(До речі, наступного дня Вадим, на запрошення ректора ЖНАЕУ Олега Скидана, виступив на урочистостях у агроекологічному університеті, створивши справжній фурор та викликавши бурхливі овації сотень студентів та викладачів університету).