В період з 17-22 жовтня делегація у складі представників Кабінету Міністрів України, Міністерств освіти і науки, аграрної політики та продовольства України, НМЦ «Агроосвіта», керівників аграрних вищих навчальних закладів за підтримки Німецько-Українського Агрополітичного діалогу вивчали досвід професійної освіти в галузі сільського господарства Німеччини. У міжнародному семінарі взяв участь і директор Новочорторийського державного аграрного технікуму – В.М.Вержаківський

Учасники семінару відвідали ряд установ Німеччини та ознайомилися з досвідом роботи щодо їх ролі в організації та управлінні системою дуальної освіти в аграрному секторі. Особливість дуальної системи навчання полягає в тому, що основними замовниками майбутніх фахівців виступають фермерські сільськогосподарські підприємства, а професійні школи виконують їх замовлення на підготовку цих фахівців.

Досвід розповсюджений у багатьох країнах світу. Фінансову підтримку отримують 25 міжнародних проектів, чотири з них – в Україні. Ця система поєднує навчання на виробництві та у навчальному закладі і забезпечує підготовку фахівців з високим рівнем конкурентоспроможності на ринку праці.

Наш технікум уклав угоду на 2017-2018 р. щодо проходження практики кращих студентів у Німеччині.