Вельми вселюдно  було в актовому залі Новочорторийського ДАТ, де окрім юного студентства зібралися і «винуватці» професійного свята – Дня працівника сільського господарства – представники виробничого підрозділу – комбайнери, трактористи, водії, доярки та інші трударі. Особлива святкова атмосфера, гарні слова вдячності, музичні вітання та приємні дарунки панували на традиційному святковому заході – це збори трудового колективу та  концерт до Дня працівників сільського господарства. Зібрання розпочалося із виступу-звіту директора  Новочорторийського ДАТ Вержаківського В.М., який доповів про діяльність технікуму в цілому та привітав працівників й студентство з професійним святом. Володимир Миколайович подякував всім, хто вирощував врожаї, побажав, щоб щедро родила нива, було мирне небо і завжди світило сонце, а в кожному домі панували злагода і достаток. На свято завітали гості – представники  Любарської районної держадміністрації. Новочорторийських хліборобів привітав голова районної ради Ігор Кучер, який вручив грамоту райради та цінний подарунок заступнику директора з виробничих питань Івану Остапчуку. Приємною несподіванкою для присутніх став приїзд та вітання ректора Житомирського агроекологічного університету Олега Скидана, який за дорученням голови обласної ради вручив директору ДАТ Володимиру Вержаківському Почесну грамоту обласної ради та іменний годинник. Чудову концертну програму представили студенти технікуму, а також колишні його випускники, а нині студенти ЖНАЕУ, пісні яких викликали шквал овацій та позитивних емоцій.