Практичне навчання одна із важливих складових професійної освіти, а особливо в навчальному процесі технікуму. Адже теорія та практика творять єдине ціле – навчальний процес.

З ініціативи завідуючої ветеринарного відділення Павлючик Л. М. було організовано екскурсію для студентів Новочорторийського ДАТ до одного із найсучасніших фермерських господарств України «Маїсс», що розташоване в с. Масівці Хмельницького району Хмельницької області. Мета екскурсії – ознайомлення студентів із передовими технологіями тваринництва та роботою служби ветеринарної медицини,  а також  із базою виробничої практики і майбутнім місцем працевлаштування.

Профіль даного господарства з 2011 року – це розведення ВРХ  та виробництво молока. Тут утримують високоудійних племінних корів різних порід німецького та голландського походження з виробничим потенціалом більше 7000 літрів молока за рік на одну фуражну корову.

Власник та керівник фермерського господарства «Маїсс» Федорчук О. А., заступник директора Нетяга С.О., головний лікар ветеринарної медицини  Седляр А.О. – це щирі й відкриті люди, які  поділилися досвідом з майбутніми спеціалістами ветеринарної медицини, який ні за які гроші не купиш.