15 березня у  технікумі відбулася зустріч студентів випускних груп із представниками компанії Галекс-Агро.

Галекс – Агро  це інтегрована компанія, що складається з чотирьох компліментарних підприємств, які функціонують у сфері органічного рослинництва/тваринництва та має повний завершений цикл виробництва від вирощування кормів, утримання поголів’я м’ясо-молочного стада до переробки  молочної сировини та виробництва кінцевого продукту споживання. Девіз компанії – «Відповідальність за майбутнє» – а праця грунтується на таких основних категоріях як : безпека, сумлінність, результативність, лідерство.

Представники цієї агрокомпанії розповіли  студентам  про всі виробничі процеси від вирощування кормів до виробництва готової продукції, які знаходяться під контролем української сертифікаційної компанії «Органік».

Слайдова презентація довела студентам, що «Органік Мілк» – це компанія, яка першою на вітчизняному ринку органічної продукції, стала здійснювати свою діяльність в рамках продуктивного ланцюжка «від лану до столу» (від виробництва сировини до просування на ринку продукції).

Під час зустрічі було влаштовано дегустацію молочної продукції .

Студентам агрономічного та ветеринарного відділень запропонували  долучитися до практичного навчання з можливістю майбутнього працевлаштування   на базі даного господарства. Адже «Органік Мілк» – завод з переробки органічного молока власного виробництва, потужністю 30 тон на добу, який поєднує в собі традиції поколінь у сфері виробництва, новітні технології та європейський досвід.