З 14.03 по 21.03 в технікумі проходив тиждень циклової комісії загальноосвітніх гуманітарних дисциплін.
     Мета проведення тижня циклової комісії – розвиток здібностей студентів, стимулювання їх самоосвіти, творчої активності, підвищення інтересу до дисциплін соціально-гуманітарного циклу, обмін досвідом викладачів в плані застосування інноваційних технологій навчання.
     Розпочався тиждень з виставки студентської творчості, де були представлені різні види робіт: вишивка, художнє мистецтво, аплікації, роботи з бісеру. Активну участь у виставці взяли групи В-42 (куратор Якимець Т.М.), В-11 (куратор Мотліч І.П.), Т-11 (куратор Білоцерківська Л.В.), В-12 (куратор Батюх В.М.), БФ-11, БФ-21 (куратор Остапченко Л.В.).
     Протягом тижня були проведені відкрите заняття з філософії (викладач Синьківський М.П.), брейн-ринг з хімії (викладач Гесик Л.Є.), бінарне заняття з української літератури та історії України (викладачі Рибак Н.Л., Баб’яр Н.М.).
Викладач Сорока Л.А. провела КВК з іноземної мови, де свої вміння, талант, винахідливість і кмітливість продемонстрували студенти агрономічного і ветеринарного відділень. Цікаво пройшов семінар-тренінг для викладачів, який організувала методист технікуму Гевліч О.Л.
     Доторкнулося кожного серця, залишивши помітний слід у душі, свято патріотичної поезії, яке провели викладачі української літератури Мотліч І.П. та Данкевич Л.М. На святі згадали тих, хто боровся за волю, вистояв Майдан, героїв Небесної Сотні, тих, хто сьогодні, ризикуючи життям, захищає Україну.
Протягом тижня проводилися і спортивні заходи, зокрема, змагання з настільного тенісу та волейболу.