21 березня – Всесвітній день поезії. У всьому світі збираються любителі поетичного слова на Літературні вечори і читання поезій. Звичайно ж наш Новочорторийський ДАТ не залишився осторонь від цієї події й в технікумі відбувся літературний вечір присвячений цій визначній події. Організаторами свята були викладачі філологічних дисциплін – Мотліч І.П. і Данкевич Л.М. Студенти-учасники різних груп і відділень вдало підготувалися до патріотичного свята. Було згадано  творчість генія української літератури – Тараса Шевченка. Також студенти дикламували вірші сучасних авторів, поетів-земляків та власного написання про наболілі теми українського народу – материнський біль і втрати, подвиги воїнів АТО, героїв Майдану, громадянську війну. Поезії трепетно переплітались з піснями такого ж характеру. Вірші та пісні були настільки влучні та виразно прочитані, що брали за душу й на очах слухачів неодноразово виступали сльози. Глядачі були вдячні за такий вечір і аплодували стоячи.