Майбутні абітурієнти та їхні батьки 29 березня завітали до Новочорторийського державного аграрного технікуму, щоб ознайомитися з його відділеннями та спеціальностями і дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії.
       У коридорах центрального корпусу всі його навчальні підрозділи розгорнули свої інформаційні стенди. Тож одразу після реєстрації гості мали можливість поспілкуватися біля них з викладачами та отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо.
     Відкрив офіційну частину Дня відкритих дверей директор технікуму В.М. Вержаківський . У своєму виступі він розповів про загальні питання вступу до технікуму та про вимоги до тих, хто мріє тут навчатися. Окрім того, він дав інформацію про навчальний заклад і про ті можливості, які отримує кожен його студент для навчання, саморозвитку і дозвілля.
     Докладніше про цьогорічні умови вступу розповів відповідальний секретар приймальної комісії Віктор Цицюра .
     На завершення зустрічі зі сцени лунали щирі слова побажань та музичні вітання майбутнім абітурієнтам від студентів технікуму, а в кафетерії гостей смачно частували шурпою.