31 березня студенти економічних спеціальностей технікуму відвідали День відкритих дверей в Київському національному університеті культури і мистецтв. Екскурсія  розпочалась з реєстрації в штабі «Абітурієнт-2017», після чого наші студенти відвідали Факультет журналістики і міжнародних відносин, Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультет кіно і телебачення, Факультет дизайну і реклами, Факультет режисури і шоу-бізнесу, Факультет економіки, права та інформаційних технологій, Факультет культурології, Факультет музичного мистецтва, де з цікавістю довідались про міжнародні освітні програми, співпрацю університету культури із провідними університетами Польщі, Італії, Англії, Франції та Німеччини, ознайомились з матеріально-технічною базою для навчання, умовами проходження  практики в провідних корпораціях столиці та країн Європи та цікавим і насиченим дозвіллям студентів.

Головною подією Дня відкритих дверей стала зустріч з Михайлом Поплавським. Наші випускники почули професійні поради ректора як оволодіти важливими складовими успіху.

Всіх  надзвичайно захопила неповторна атмосфера університету, привітні студенти, професійний професорсько-викладацький склад та гостинний прийом.