20 квітня студенти економічного відділення технікуму відвідали День відкритих дверей в Національній академії статистики, обліку та аудиту, м. Київ. Перед студентами виступили  Момотюк Людмила Євгеніївна, доктор економічних наук, проректор з науково-педагогічної  та виховної роботи та Дериглазов Леонтій Васильович ,завідувач відділення заочного та дистанційного навчання, кандидат фізико-математичних наук, професор , які ознайомили студентів з історією академії, умовами вступу, навчання, спеціальностями. Зацікавила студентів інформація про паралельне навчання в польському(Вища школа бізнесу в Домброві Гурнічій, Вища лінгвістична школа, Польща) та українському вищих навчальних закладах на території України за спільними освітніми програмами підготовки бакалаврів та магістрів. Студенти ознайомилися з матеріальною базою академії, поспілкувалися з студентами, серед яких зустріли випускників нашого технікуму. Поїздка в Київ завершилася цікавою екскурсією в океанаріум.