З 18 по 26 квітня в технікумі проходив тиждень циклової комісії ветеринарних дисциплін.
        Розпочався тиждень виставкою-конкурсом «Пасхальний кошик», в якому взяли активну участь студенти першого, другого та третього курсів. Цікаво пройшла виховна година на тему «Великодні дзвони»(група В-21, куратор Осадчук Ю.В.). Метою проведення цих заходів було ознайомлення студентів з історією виникнення Великодніх свят, виховання поваги і любові до звичаїв та традицій українського народу.

На відкритому занятті з гурткової роботи ( дисципліна «Ветеринарна хірургія», викладач Каленюк А.М.) студенти-третьокурсники продемонстрували свої професійні вміння. Інтерактивні методи на занятті сприяли взаємодії викладача та студентів викликали інтерес до набуття спеціальних вмінь майбутньої професії ветеринарного лікаря.

Навчальна практика з епізоотології , проведена в господарстві «Нова перемога» (викладачі Слободянюк Т.М., Пастушенко О.Є.) ще раз довела ефективність зв’язків навчального процесу з виробництвом.

Традиційно студентами всіх груп відділення було проведено «Свято сала», яке щороку проходить як благодійна акція. Кошти, зібрані від продажу студентських кулінарних шедеврів з сала будуть передані пораненим бійцям Житомирської 95-ї аеромобільної бригади.

Підведення підсумків проводилося в урочистій обстановці, переможці конкурсу були відзначені грамотами.
        Викладачі циклової комісії ветеринарних дисциплін до організації та проведення тижня циклової комісії завжди підходять творчо, шукають нові форми і методи проведення заходів, залучаючи все більшу кількість студентів. Тому тиждень циклової комісії ветеринарних дисциплін пройшов насичено та цікаво, як для студентів так і для самих викладачів.