Вітаємо Качковську Олександрустудентку Б-21 групи, яка зайняла третє місце в регіональному конкурсі «Студент року-2017 » !!!

26 квітня в місті Камянці-Подільському Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету мав честь вітати у стінах свого навчального закладу кращих представників сучасного студентства та студентських лідерів.Наш технікум представляла голова студентської ради Костюк Марина.
   Відбувся своєрідний форум творчих ідей, вияв інтелекту, здорового чесного суперництва та обмін креативними пропозиціями щодо участі студентської спільноти в життєдіяльності нашої держави, у вирішенні актуальних питань її сьогодення та майбутнього.
    У рамках цієї зустрічі проводився регіональний етап конкурсу « Студент року – 2017 ».
За звання кращого студента року змагалися учасники від аграрних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Житомирської і Хмельницької областей.
                        Конкурсанти змагалися у чотирьох етапах:
І етап – «Візитка»
ІІ етап -“Інтелектуальний тур”, який відбувся у вигляді тестування на загальну ерудицію та інтелектуальний рівень учасників.
ІІІ етап – імпровізаційний конкурс «Моя професія – найкраща» дав можливість кожному з учасників проявити свої лідерські та професійні якості, відчути себе протягом двох-трьох хвилин на керівній посаді і відчути на собі весь тягар відповідальності не лише за себе.
ІV етап – “Світ моїх захоплень”, у якому розкрився внутрішній світ конкурсантів, їх захоплення, їх друге «Я».
      Це було захоплююче дійство – чудовий конкурс інтелекту, творчості та краси, конкурс, який визначає лідерів майбутнього.

ВІТАЄМО ВСІХ УЧАСНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ!!!