12 травня в Житомирі на вулиці Михайлівській  під відкритим небом відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів аграрних вищих навчальних закладів “Софіївські зорі – 2017”.
Майже 40 колективів і окремих виконавців вокально-хорового, музичного та хореографічного мистецтва з різних навчальних закладів Житомирщини презентували свою майстерність у конкурсній програмі фестивалю.
Учасники фестивалю показали високий рівень виконавчої майстерності.
Студенти нашого технікуму отримали призові місця в кількох номінаціях.

Дипломом І ступеня у номінації «Хореографія» нагороджений

танцювальний колектив «Веснянка» – Гудзь Ольга, Лавренчук Світлана, Кузьмінська Лілія, Дубчак Діана, Ковтун Каріна(група Б-31), Старовойт Анастасія(група –В-11)

Дипломом І ступеня у номінації «Соліст-вокаліст» нагороджений

Лимарчук Вадим (група Т-31)

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Соліст-вокаліст» нагороджений

Плис Сергій (група В-21)

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Соліст-вокаліст» нагороджена

Качковська Олександра (група Б-21)

Дипломом ІV ступеня у номінації «Вокальний ансамбль» нагороджений

Народний вокальний ансамбль «Зорепад»

В актовій залі технікуму учасників фестивалю радо вітали студенти та викладачі. Директор технікуму Вержаківський В.М. вручив переможцям Дипломи за високий рівень виконавчої майстерності, художньо-естетичний смак , пропаганду і розвиток художньої творчості, успіхи у популяризації кращих зразків українського мистецтва та побажав успіхів, натхнення, здійснення всіх задумів і творчих злетів.