Студенти Новочорторийського державного аграрного технікуму поповнили базу донорів крові.
17 травня студенти технікуму приєдналися до акції «Здай кров – збережи життя».
         В Україні залишається актуальною проблема гострого дефіциту донорської крові. Саме тому Студентська рада двічі на рік, традиційно восени та навесні, проводить акції з донорства крові з метою розвитку свідо-мого ставлення до свого здоров’я у студентському середовищі, пропаганди донорства крові серед молоді, популяризації здорового способу життя, донесення інформації студентському загалу щодо необхідності, важливості та користі здачі крові та залучення небайдужих студентів до вирішення цієї проблеми.
           Донорами крові стали близько півсотні студентів технікуму.
Завдяки подібним акціям, які відбуваються в технікумі кілька років поспіль, база студентських донорів збільшується. Ті, хто стали донорами вперше, кажуть, що мають намір здавати кров і надалі після завершення навчання.