В рамках роботи по працевлаштуванню випускників в Новочорторийському державному аграрному технікумі 16 травня відбулась ярмарка вакансій за участю керівництва Любарського району, служби зайнятості, керівників ринкоутворюючих підприємств та студентів НДАТ. Перед студентами із вступним словом виступили заступник голови РДА Чмирук А.Ф. та директор – голова комісії з припинення юридичної особи РЦЗ Демиденко В.М. Про ситуацію, яка склалася на ринку праці району розповіла начальник відділу взаємодії з роботодавцями Боложінська Л.Д. Провідний фахівець з питань зайнятості Радіонова О.І.ознайомила випускників з принципами пошуку роботи. Секретар приймальної комісії технікуму презентував студентів за напрямками навчання. Зацікавила студентів презентація вакантних робочих місць роботодавцями району – ТОВ “Налтекс”, СФГ”Едельвейс”, ДП ДГ “Нова Перемога”, ПП “Ренет”, АФ “Гізівщина”, ТОВ “Агропродукт”, ТОВ “Агрорегіон”, ТОВ “Агрорегіон-Любар”, ТЗОВ “Агрофірма “Відродження”, ТЗОВ “Агролайн-Україна”, ТОВ “Агро-Любар”, ВП АФ “Авангард” ТОВ Хмільницьке та ін.