Викладачі відділення ветеринарної медицини технікуму 24 травня провели заняття-екскурсію на базі ПП «Галекс-Агро».  Зокрема, студенти відвідали СТОВ «Городищанське» та ТОВ «Органік Мілк».
     Відзначимо, що приватне підприємство «Галекс-Агро» – сертифікований виробник продукції рослинництва, тваринництва та переробки, яке представляє собою вертикальну інтеграцію підприємств: СТОВ «Городищанське», ТОВ «Органік Мілк», утворюючих виробничу ланку від виробництва органічної продукції рослинництва і тваринництва до переробки органічної сировини на першому в Україні молокозаводі ТОВ «Органік Мілк», потужністю 30т/добу, який виробляє лише органічну сертифіковану продукцію.
     Компанія має повний завершений цикл виробництва від вирощування кормів, утримання поголів’я м’ясо-молочного стада до переробки молочної сировини і виробництва кінцевого продукту споживання.
     Сучасний фермерський комплекс європейського зразка і новітній високотехнологічний молокопереробний завод дозволяють досягати показників високої якості і безпеки продукції.
      На молокозаводі ТОВ «Органік Мілк» викладачі та студенти НДАТ змогли продегустувати продукцію підприємства, переконавшись, що в цій продукції поєднуються якість і бездоганні смакові якості.