ХІХ ЗЛІТ ВІДМІННИКІВ СТУДЕНТСЬКИХ ЛІДЕРІВ АГРАРНОЇ ОСВІТИ

Вже традиційно наприкінці навчального року еліта студентства збирається в одному з провідних вищих аграрних навчальних закладів країни задля спілкування, обміну досвідом, активного обговорення важливих проблем агропромислового розвитку держави.
Цьогоріч ХІХ зліт студентських лідерів аграрної освіти проходив 24–26 травня на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України, а його учасниками стали 195 студентів із 18 ВНЗ та більш як 100 коледжів.
Захід об’єднав студентів-відмінників навчання, іменних стипендіатів вищих аграрних навчальних закладів, які одержують стипендії Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України та ін.
Наш навчальний заклад на ХІХ зльоті студентських лідерів аграрної освіти представляла голова студентської ради технікуму, студентка групи В-33 Костюк Марина.
Присутніх під час відкриття зльоту вітав Сергій Мельник – заступник міністра агропромислового комплексу у 1997–2000 роках, за каденції якого на цій посаді 19 років тому і започаткували цей захід. Свої вітання на адресу зльоту надіслала і Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, яка висловила сподівання, що його учасники як студентська еліта України допоможуть вирішити сучасні виклики часу.
Перший заступник Голови Комітету з питань освіти і науки Олександр Співаковський у своєму вітанні висловив надію, що саме молодому поколінню, енергійному, ініціативному в найближчий час доведеться реформувати та розвивати вітчизняне сільське господарство, поєднавши в собі високий професіоналізм та практичну підготовку.