23 червня в технікумі відбулися урочистості з нагоди закінчення технікуму студентами спеціальностей “Бухгалтерський облік”, “Ветеринарна медицина”, Агрономія”, «Фінанси і кредит».
Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей, батьків, незгасного ентузіазму адміністрації технікуму на чолі з директором Володимиром Вержаківським.
     Урочистості у технікумі зазвичай відбуваються за участю відомих людей, творчих особистостей, друзів та гостей закладу. Цьогоріч на святі з особливим трепетом і неприхованою увагою слухали напутнє слово заступника голови районної державної адміністрації .

Житомирський національний агроекологічний університет – старший друг і порадник технікуму, тому присутність на випускному вечорі проректора з навчальної роботи Цаль-Цалко Ю.С., проректора з наукової роботи та інноваційного розвитку Романчук Л.Д., декана факультету ветеринарної медицини Ревунця А.С., доцента кафедри обліку і фінансів Ковальчука О.Д., завідувача кафедри захисту рослин, доцента Ключевича М.М. стала справжнім подарунком. Шквал овацій викликало нагородження  директора технікуму Вержаківського В.М.  медаллю “Гордість ЖНАЕУ “з нагоди 95-ї річниці Житомирського державного агроекологічного університету.

У цей святковий й трепетно-хвилюючий день лунали пісні, були й сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення технікуму.
                       Дорогі наші випускники!
    Ви – молоді, повні сил, енергії, великих планів на майбутнє. Щиро бажаємо, щоб всі ваші мрії здійснилися. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Бажаємо вам побільше оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!
               Щасти вам у всьому! В добру путь!