У технікумі прижилась гарна традиція – у День молоді зустрічаються випускники, які закінчили технікум  5, 10, 15, 20… 50 років тому. Часто приводять своїх дітей, внуків.
     Призначають зустріч, як правило, біля старого корпусу. Прогулявшись тінистими столітніми липовими алеями, гості-випускники направляються в головний корпус, де їх щиро вітають директор технікуму Вержаківський В.М., педагогічний колектив та студенти. Гостинно відчинено двері аудиторій, бібліотеки, анатомічного музею, музею історії технікуму, які колишні студенти мають змогу оглянути і, власне, порівняти умови навчання в їхні роки і нині, в думках повернутися в золоту пору свого життя – юність.
     Усе дійство супроводжується гарним концертом. А ще – море квітів, щирих, радісних посмішок та сліз радості і смутку за роками, що промайнули в чарівному, мальовничому селі – Нова Чортория.