Сьогодні урочистою лінійкою двері у новий світ знань, сподівань, надій та руху вперед для першокурсників відкрив Новочорторийський державний аграрний технікум.
Свято розпочалося на стадіоні із виконання гімну та внесення Державного прапора.
З вітальним словом до присутніх звернувся директор технікуму Володимир Вержаківський.
За дорученням райдержадміністрації та районної ради зі святом знань привітав всіх начальник управління ветеринарної медицини в Любарському районні – головний державний інспектор ветеринарної медицини Любарського району Володимир Іваній та голова профсоюзної районної організації працівників АПК Любов Яремчук. Від колективу викладачів технікуму до студентів звернувся ветеран освітянської праці Микола Синьківський та викладач Наталія Рибак. Посвяту у студентське братство вітальним словом провела Валентина Ревунець.
За підсумками роботи технікуму за минулий рік були відзначені за досягнуті успіxи грамотами та грошовими нагородами викладачі, студенти та студентські групи.
Отож в добру пору Вам, студенти та викладачі, в країну знань, про що сповістив першовересневий дзвоник.
Нехай цей навчальний рік відкриє для Вас нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх таких дорослих дітей.