4-5 жовтня 2017 року на базі Новочорторийського державного аграрного технікуму відбулося засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів та коледжів зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина». В заході взяли участь члени комісії та представники технікуму.

Члени комісії оглянули матеріально-технічну базу та навчально-методичне забезпечення кабінетів та лабораторій, обговорили питання організації освітнього процесу в технікумі.

Перед членами комісії виступили  директор технікуму Вержаківський В.М., який інформував про діяльність навчального закладу і окреслив перспективні шляхи подальшого розвитку технікуму та завідуюча відділенням ветеринарної медицини Павлючик Л.М., яка презентувала організацію практичної підготовки студентів на відділенні.

З досвіду організації та планування методичної роботи в навчальному закладі виступила голова циклової комісії, викладач ВП НУБІП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Овчарук Н.П.

Особлива увага приділялась обговоренню питання забезпечення якості підготовки фахівців шляхом запровадження інноваційних підходів до організації практичної підготовки студентів у сучасних умовах та вдосконалення практичної підготовки майбутніх спеціалістів ветеринарної медицини шляхом налагодження співпраці вищих навчальних закладів з високотехнологічними підприємствами. У період засідання НМК члени комісії відвідали  одну із баз виробничих практик студентів технікуму ТОВ «Органік Мілк», де ознайомились з компанією ПП «Галекс-Агро», яка має повний завершений цикл виробництва від вирощування кормів, утримання поголів’я м’ясо-молочного стада до переробки молочної сировини і виробництва кінцевого продукту споживання та є сучасним комплексом європейського зразка , що дозволяє досягати показників високої якості і безпеки продукції.

Члени навчально-методичної комісії обмінялися досвідом з питань основних вимог до організації освітньо-виховного процесу, підготовки електронних підручників, відеолекцій для онлайн-навчання, провели огляд електронних посібників, представлених на конкурс «Педагогічні інновації». Також розглядалося питання незалежного заміру знань студентів шляхом дистанційного тестування як одного з методів контролю за дотриманням вимог до якості освіти аграрних ВНЗ.

По завершенні засідання члени навчально-методичної комісії підбили підсумки роботи комісії за 2016/17 н.р., обговорили план роботи на наступний рік, розробили перспективний план-графік видання програм навчальних дисциплін, електронних підручників та інших методичних матеріалів на 2018 рік.

Члени комісії відмітили, що педагогічний колектив проводить значну роботу щодо вдосконалення матеріально-технічної бази та комплексу навчально-методичного забезпечення дисциплін і висловили щиру вдячність колективу технікуму за створення належних умов для роботи комісії.