15 листопада в актовій залі Новочорторийського ДАТ відбулися збори трудового колективу та святковий концерт до Дня працівників сільського господарства. Окрім юного студентства та педагогічного колективу зібралися і «винуватці» професійного свята  – представники виробничого підрозділу – комбайнери, трактористи, водії, доярки та інші трударі. Зібрання розпочалося із виступу-звіту директора технікуму Вержаківського В.М., який доповів про діяльність технікуму в цілому та привітав працівників й студентство з професійним святом. Володимир Миколайович подякував всім, хто вирощував врожаї, побажав, щоб щедро родила нива, було мирне небо і завжди світило сонце, а в кожному домі панували злагода і достаток. Теплими словами вітали всіх заступник голови Любарської райдержадміністрації РогальськаЛ.М.,  голова профсоюзного комітету технікуму Осадчук Ю.В. Особлива святкова атмосфера, гарні слова вдячності, музичні вітання та приємні дарунки панували на традиційному святковому заході.