30 листопада 2017 року на базі Житомирського будівельного коледжу згідно з Положенням затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, було проведено ІІ етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для студентів і курсантів вищих навчальних закладів I-ІІ рівня акредитації усіх форм власності в Житомирській області.
Цей тур мав показати рівень знань літературної спадщини Кобзаря. В місто Житомир з’їхались студенти представники усіх ВНЗ І-ІІ області. Наш технікум представляла переможниця І етапу студентка В-11групи – Колба Надія, яка найкраще виконала завдання конкурсу та посіла почесне І місце серед студентів.
                       Вітаємо з перемогою Колбу Надію та її викладача Мотліч Ірену Павлівну і щиро радіємо їх успіху!