В Новочорторийському ДАТ регулярно проводяться інформаційні заходи з правових питань, організовані заступником директора з виховної роботи Сорокою І.І.

5 грудня в актовій  залі технікуму відбулася зустріч студентів з провідним фахівцем із соціальної роботи Любарського районного центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді Уздівською Іриною Дмитрівною, начальником відділу “Любарське бюро правової допомоги” Зубко Оленою Костянтинівною та провідним інспектором Любарського районного сектору з питань пробації Здепською Тамарою Леонідівною, які виступили з лекціями на теми: “Первинна та вторинна безоплатна правова допомога”, “Булінг – спостерігач ти чи агресор? Відповідальність за нанесення тілесних ушкоджень”,”Дитина має право на допомогу”.