30 листопада 2017 року на базі Житомирського будівельного коледжу відбувся ІІ етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який стартував 9 листопада в День української писемності та мови.

Він об’єднав учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів закладів вищої освіти, курсантів закладів вищої військової освіти, ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна, а також закордонних українців. Переможці конкурсу отримують іменні стипендії Президента України.

Організаторами XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика є Міністерство освіти і науки України, Ліга українських меценатів, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Новочорторийський ДАТ на ІІ етапі конкурсу представляла студентка БФ-21 групи Момотюк Альона, яка ввійшла в десятку кращих конкурсантів.

Щиро вітаємо Альону та її викладача Данкевич Людмилу Михайлівну і бажаємо нових творчих успіхів та здійснення мрій!!!