Онлайн-видання AgroPortal.ua за підтримки Ради з питань аграрної освіти при Міністерстві освіти і науки, ДУ «НМЦ інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» оголосив про проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика 2017».

Мета проекту: з перших вуст дізнатися, як студенти уявляють собі виробничу практику, чи потрібні їм для цього знання, отримані в навчальних закладах, а також з яким багажем вони хочуть повернутися до студентської лави.

До конкурсу допускалися студенти аграрних навчальних закладів усіх рівнів акредитації.

Формат подачі: відеоролик — матеріал, відзнятий на будь-який пристрій для зйомок або логічний фоторяд, змонтований у будь-якій програмі, час — до 3 хвилин, мова — українська/російська/англійська/німецька/інша.

У відеоролику студенти мають показати свою ідеальну виробничу практику.

У конкурсі наш технікум представляють студентки групи В-43 відділення ветеринарної медицини

Костюк Марина та Прохоренко Іванна.

ПОБАЖАЄМО ЇМ УСПІХУ!!!