У грудні в технікумі  традиційно відбулася виставка-конкурс новорічно-різдвяних композицій та стінних газет “Зимова феєрія”. Виставка проводилася з метою формування у студентів національної свідомості, прищеплення шанобливого ставлення до традицій і звичаїв українського народу, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності  молоді.
Всього для участі у виставці було подано понад 20 студентських робіт.

Підсумки виставки-конкурсу

номінація”Новорічна композиція”

1 місце – група В-21    куратор Мотліч І.П.

2 місце – групи В-31, В-32   куратори Осадчук Ю.В., Осадчук О.А.

3 місце – групи А-12, А-21    куратори Бабяр Н.М., Білоцерківська Л.В.

номінація “Новорічна газета”

1 місце – групаБФ-31   куратор Остапченко Л.В.

2 місце – група Т-31 кураторГресько О.М.

3 місце – групи БФ-11,БФ-21, В-11      куратори Пархомчук О.В., Остапченко Л.В., Мокрицька Т.І.

Відмічені також роботи груп – В-23, В-43, А-22, Т-41, Т-32, А-11, В-22, В-41, В-12