Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Сучасна молодь не лише знає свою історію, а й творить її.  Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України.
Викладачі та студенти технікуму зустрілися з випускницею відділення ветеринарної медицини 2015 року Анастасією Степанчук, учасницею АТО з 2016 року, медсанінструктором ІІ окремого мотопіхотного батальону  “Горинь” Новоград-Волинської 30-ї  механізованої бригади.
Від імені педагогічного та студентського колективу  висловлюємо глибоку вдячність та шану бійцям за їхню мужність, за силу волі і витривалість та щиро бажаємо їм здоров’я, удачі, щастя, миру та найскорішого повернення додому живими і здоровими.