27 грудня у технікумі відбулося традиційне новорічне свято. Навчальний заклад просто вибухнув різноманіттям яскравих костюмів, посмішок, танців і пісень.

Новий рік — одне з найочікуваніших свят для кожної людини. Варто тільки згадати приємні клопоти приготування до Нового року та Різдва, коли голова йде обертом, душа бажає радості і змушує себе збагнути, що неодмінно станеться диво. А самі ж святкування — це веселощі і цілковитий позитив!

У актовій залі, святково оформленій  оригінальними прикрасами та мереживними сніжинками, зібралися студенти, викладачі та гості.

Розпочалося свято словами вітання заступника директора з навчальної роботи Сінчука Олега Петровича, який від імені дирекції, викладачів та працівників технікуму привітав студентів з прийдешніми новорічними та різдвяними святами: «У ці радісні дні щиро зичу вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та спокою. Щасливих та радісних зимових свят! ».

Студенти, які стали переможцями різних загальнотехнікумських, обласних та регіональних конкурсів, були нагороджені адміністрацією та профспілковим комітетом технікуму грамотами та подарунками.

А потім розпочалася сучасна новорічна казка, яку підготували студенти разом із куратором  В-31 групи  Юлією Осадчук.

Новорічне свято вдалося цікавим та яскравим, урочистим і водночас задушевним.

Нехай Новий 2018 рік принесе нам енергію добра й любові, а вдача і творчі успіхи завжди будуть вірними супутниками на шляху підкорення нових вершин!