Наркоманія – це важка хвороба і її легше попередити, ніж лікувати. Для попередження наркоманії велику роль, звичайно відіграють ті, хто найбільше спілкується з дітьми – вчителі та батьки.

Нелегальне розповсюдження наркотиків охоплює все більше широкі кола, становить дуже небезпечну загрозу розвитку та добробуту нації. Зростання рівня злочинності, високий рівень смертності, трагедії сімей та зруйновані людські долі – все це лише частина бід, що супутні цьому явищу.Усе більше наркоманія охоплює молодих людей – наше майбутнє, нашу надію. Наркоманія перешкоджає самовдосконаленню, навчанню в учбових закладах. Наркоманія часто є причиною злочинності, так як у нічим не зайнятих молодих людей від безділля з’являються помисли злочинного характеру, такі як пограбування та крадіжки.

13 березня в бібліотеці технікуму для студентів 2-го курсу куратор групи В-22 Батюх В.М. провів виховну годину  “Знай правду про наркотики”.

Тема профілактичної лекції з переглядом документального фільму –  шкідливий вплив наркотиків на організм людини.