15 березня в ДУ НМЦ «Агроосвіта» був проведений майстер-клас «Шляхи удосконалення компетентнісно зорієнтованої системи роботи куратора групи»,в якому прийняла участь викладач технікуму, куратор академічної групи Білоцерківська Лілія Василівна.
      В програму майстер-класу були включені наступні доповіді:
1. Інформаційно-комунікаційні технології в професійній діяльності викладача (Заболотна Валентина Павлівна, завідувач лабораторії зовнішнього моніторингу якості освіти НМЦ «Агроосвіта»).
2. Роль куратора групи у вихованні особистості (Котеля Валентина Олександрівна, викладач-методист, переможець конкурсу «Куратор року 2013», голова циклової комісії кураторів Чернятинського коледжу Вінницького НАУ).
3. Долаємо труднощі разом (питання адаптації студентів першокурсників в умовах навчального закладу). (Максимова І. М., Галущак Л. Б. куратори груп Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького НАУ, переможці конкурсу «Педагогічні іновації» у 2017 році в номінації «Виховна робота в навчальному закладі»).
4. Соціальні мережі в роботі куратора як засіб комунікації зі студентами та батьками.(Дронь В. В., куратор групи, педагог-новатор Прилуцького агротехнічного коледжу).
      Після закінчення доповідей доцент кафедри соціальної роботи та психології гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України Омельченко Л. М. провела тренінг «Згуртованість групи», в якому прийняли участь всі без виключення учасники майстер-класу.
    Проведений майстер-клас був надзвичайно цікавим, змістовним і корисним. Більшість із викладених питань майстер-класу стануть учасникам у нагоді безпосередньо при роботі з академічною групою.