28 березня  на День відкритих дверей до Новочорторийського державного аграрного технікуму  завітали майбутні абітурієнти та їхні батьки. Відвідувачі мали змогу детально ознайомитися з історією технікуму та його сьогоденням. Майбутні студенти та їх батьки особисто пересвідчились, що в технікумі діє потужна матеріальна база, а навчатимуть їх висококваліфіковані фахівці та педагоги, які допомагатимуть їм опановувати спеціальності, створюючи сприятливі умови для здобуття якісної освіти.

Традиційно під час Дня відкритих дверей відбулася зустріч абітурієнтів та їх батьків з адміністрацією та викладацьким складом технікуму. Студентською радою було організовано концертну програму, майбутнім абітурієнтам та гостям демонстрували свої таланти студенти технікуму.