31 березня студенти технікуму відвідали День відкритих дверей у Київському національному університеті культури і мистецтв.

Для амбітної та прогресивної молоді влаштували незабутній VIP-прийом. Профорієнтаційний штаб «Абітурієнт-2018», Студентський парламент і професорсько-викладацький склад університету організували  цікаву екскурсію вишем: творчими майстернями, інноваційними лабораторіями, мультимедійними фаховими аудиторіями 9-ти потужних факультетів.

Вступники дізнались, що Університет культури співпрацює із провідними вишами Польщі, Італії, Англії, Франції та Німеччини. Починаючи із другого курсу, молодь проходить обов’язкову тримісячну безкоштовну практику за кордоном з можливістю подальшого працевлаштування. Це дає змогу отримати цінний професійний досвід, поліпшити фахові вміння та навички і втілити свої мрії в реальність.
Несподіваною і водночас приємною для абітурієнтів була зустріч з Іриною Кудашовою, зірковою студенткою авторського курсу Михайла Поплавського «Акули PR», головною героїнею серіалу «Школа». Ірина акцентувала увагу молоді на творчій самореалізації, розповіла, як змінилось її життя після виходу серіалу, і порадила обрати професію до душі.

Бурхливими оваціями абітурієнти зустріли Михайла Поплавського.

«Університет культури – лідер освіти в Україні! Ви зможете здобути якісну освіту та досягти кар’єрних успіхів у майбутньому.
Поставте перед собою мету і впевнено йдіть до неї. Будьте унікальними, в міру агресивними атакуючими лідерами, не бійтесь виділятись з натовпу.
Я мрію, щоб в Україні було модно бути українцем. Я мрію, щоб українці навчалися в українських університетах. І я хочу, щоб ви стали успішними в Україні!
Успішні українці – успішна Україна. Тримаймо разом українську хвилю!
Щастя, миру, добра, щоб в душі і серці завжди була весна», – сказав Михайло Поплавський.