18 квітня згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 271 від 22.03 2018 року в Новочорторийському державному аграрному технікумі розпочала  роботу експертна комісія з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.09010103 “Виробництво і  переробка продукції рослинництва”.

У складі комісії:

Філон Василь Іванович – завідувач кафедри агрохімії Харківського національного аграрного університету ім.В.В.Докучаєва, доктор сільськогосподарських наук, професор, голова комісії;

Кучерявенко Олена Петрівна – голова циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України “Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової”, викладач вищої категорії.