6 червня в Уманському НУС урочисто відкрили ХХ зліт студентських лідерів аграрної освіти, учасником якого від Новочорторийського ДАТ є студентка Б-31 групи Олександра Качковська.

Вже 20 років поспіль впевнено крокує Україною Зліт студентських лідерів аграрної освіти, який розпочав свою ходу наприкінці минулого століття, у 1999 році. Нині ж ювілейний, ХХ зліт, має за честь приймати колиска освітніх традицій, мудрості, добра та любові, аграрний заклад вищої освіти з 175-річною історією – Уманський національний університет садівництва.

Зліт лідерів – це унікальний форум кращих студентів в аграрній науці, зібрання однодумців, тих, хто у напруженій навчальній праці здобуває професії для роботи на землі. За роки проведення заходу у ньому взяло участь понад сім тисяч іменних стипендіатів Президента України, Верховної Ради, Кабінету міністрів України, обласних та районних державних адміністрацій, відмінників навчання, активних студентів, лідерів студентського самоврядування, видатних вчених і науковців.
      Тож і цьогорічний зліт – подія загальнодержавного масштабу, адже до Уманського НУС прибули кращі представники молоді з усіх закладів вищої освіти аграрного профілю нашої неньки України.

Завітавши до одного з найстаріших і найавторитетніших аграрних закладів вищої освіти України – Уманського НУС, учасники заходу перейнялися неймовірною атмосферою.
Гостей заходу гостинно зустрічала перлина України – Національний дендрологічний парк «Софіївка», де проходило урочисте відкриття ювілейного Зльоту.

Привітати учасників знаменної події в аграрному житті України завітали почесні гості: директор Науково-методичного центру «Агроосвіта» Тетяна Іщенко, головний спеціаліст сектору освіти та кадрового забезпечення АПК Департаменту кадрового забезпечення та роботи з персоналом Інна Заєць, секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк, директор Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України Іван Косенко, голова наглядової ради НУБіП України, кандидат історичних наук, доктор політичних наук Микола Томенко, заступник директора з виховної роботи Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ Надія Єрохіна.