У різні часи й у різних народів тендітні творіння природи завжди були учасниками багатьох урочистих подій, і на честь них влаштовувалися свята. Так і  Новочорторийський державний аграрний технікум  на початку вересня вшановує дари  природи.

Виставка “Барви осені”, організована викладачем технікуму Вікторією Сінчук, зачарувала відвідувачів своєю красою, креативністю та оригінальністю. Осінні композиції своєю красою та пахощами не лише прикрасили свято, але і створили гарний настрій та подарували студентам, працівникам  та жителям села справжню атмосферу осіннього балу.

Побувавши на святі, ти поринаєш у світ казки, адже тут все навколо у яскравих кольорах, все посміхається і радіє. Тож, дуже добре, що є люди, які прагнуть дарувати всім оточуючим гарний настрій та хвилини щастя.