11-12 жовтня завідуюча відділенням ветеринарної медицини НДАТ Лариса Павлючик взяла участь в роботі   навчально-методичної комісії спеціальності 211″Ветеринарна медицина” на базі ВП НУБіП Украни “Мукачівський аграрний коледж”, де поділилась досвідом  забезпечення якості підготовки фахівців шляхом  інноваційних підходів до організації практичної підготовки студентів у сучасних умовах та організацією співпраця з базами практичного навчання.

Комісія провела огляд матеріально-технічної бази, навчально-методичного забезпечення дисциплін та клініки ветеринарної медицини. Члени комісії відвідали ферму, де утримуються плямисті олені на 57 га на вільному випасі.В ході роботи навчально-методична комісія відвідала “Еко-ферму буйволів” яка організована у 2015 році та налічує понад 30 тварин, сироварню ОСП “Бараново” де виготовляють сири із овечого та коров’ячого молока за різною рецептурою. В приміщенні сироварні діє музей Народних ремесел Закарпаття.