25 жовтня в Новоушицькому коледжі Подільського ДАТУ пройшов регіональний етап професійного огляду- конкурсу «Кращий куратор навчальної групи 2018»
     Конкурс “Кращий куратор академічної групи” проводиться з метою вдосконалення та активізації роботи кураторів груп, підвищення ролі, престижності і мотивації кураторської діяльності. Основним завданням Конкурсу є аналіз і оцінка роботи куратора, виявлення і розповсюдження кращого досвіду роботи кураторів в освітніх закладах, повідомляє прес-центр ПДАТУ.

Відкрив конкурс голова журі – директор коледжу  Альонов Олександр Михайлович, побажавши присутнім плідної роботи, а учасникам – нових здобутків, вдачі та перемог.
Представлення у вигляді презентації, проекти, літописи та журнали груп, власні педагогічні напрацювання креативних, мудрих конкурсантів оцінювало високопрофесійне журі з п’яти осіб до складу якого було включено доцента кафедри професійної освіти – Прокопову Ольгу Петрівну.

За підсумками конкурсу, що відбувся у доброзичливій, емоційній атмосфері, переможцями стали:

І місце – Мацарська Василина Борисівна (коледж ПДАТУ);
ІІ місце – Столярчук Наталія Іванівна (Шепетівський коледж ПДАТУ);
ІІІ місце – Банар Лариса Василівна (Новоушицький коледж ПДАТУ).
Члени журі привітали переможців конкурсу, нагородивши дипломами та грамотами.
   Участь в конкурсі від Новочорторийського ДАТ прийняла куратор Наталія Рибак, яка гідно представила наш технікум та вразила журі своєю педагогічною майстерністю, креативністю та оригінальністю.
Щиро дякуємо Наталії Леонідівні і бажаємо творчих здобутків, успіхів, невичерпної енергії та оптимізму!