Сьогодні, 9 листопада, до Дня української писемності та мови «Українське радіо» провело традиційний диктант національної єдності, до якого долучилися викладачі та студенти нашого технікуму.

Спецпроект розпочався об 11.00, текст радіодиктанту звучав на «Українському радіо» з 11:30.

Як повідомила раніше координатор проекту Аліна Акуленко, радіодиктант диктуватимуть із радіостудії на Хрещатику, 26, але його також можна буде дивитися по телевізору, слухати й дивитися на сайтах суспільного радіо і телебачення в Інтернеті. Традиційно текст радіодиктанту готує і буде диктувати доцент Київського університету ім. Б. Грінченка Олександр Авраменко.

Незмінними є умови мовного флеш-мобу: диктант треба писати лише від руки, надруковані у будь-якому текстовому редакторі файли не перевірятимуть. Водночас, надіслати роботу на перевірку можна і електронною поштою, для цього написаний від руки диктант треба відсканувати чи сфотографувати. Радіодиктант можна писати і надсилати шрифтом Брайля.

Адреса, куди потрібно надсилати написаний диктант:

Паперові листи треба надсилати на адресу Хрещатик, 26, Київ – 1, 01001;
Електронні листи – rd@nrcu.gov.ua
Нагадаємо, у 2017 році «Українське радіо» отримало 28 тисяч 999 радіодиктантів. Із них майже 17, 5 тисяч – звичайною поштою, а 11, 5 тисяч – електронною. 124 особи стали переможцями.