Робота в рамках реалізації німецько-українського проекту “Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України” продовжується.
27 листопада на базі НМЦ “Агроосвіта” стартував практичний семінар “Лінійна оцінка молочної худоби та визначення кондицій вгодованності тварин (ВCS)для викладачів спеціальності 204 “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”. В семінарі прийняли участь 20 викладачів закладів вищої освіти, представники агроосвіти та німецький експерт пан Маркус Вернер, який розпочав свій виступ з інформації виробництва продукції скотарства в Німеччині та розвиток скотарства в Федеральній Землі Баден-Вюртемберг. Викладач відділення ветеринарної медицини Новочорторийського ДАТ Віктор Цицюра – учасник практичного семінару.
       Другий день роботи практичного семінару “Лінійна оцінка молочної худоби та визначення кондицій вгодованості тварин (BCS)” в рамках німецько-українського проекту “Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України” за координації НМЦ “Агроосвіта”, розпочав свою роботу на базі навчально-виробничої лабораторії тваринництва ВП НУБіП України “Немішаївський агротехнічний коледж”.
     Учасники семінару відпрацьовують практичні навики з оцінки екстер’єру та взяття промірів тіла у великої рогатої худоби.
Німецький експерт Маркус Вернер демонструє методи взяття промірів тварин за допомогою мірної палки. Учасники семінару самостійно виконують завдання, щодо лінійної оцінки молочної худоби та результати промірів заносять до анкети оцінки тварин, враховуючи вади та відхилення у розвитку, що можуть впливати в подальшому на молочну продуктивність.

Третій день практичного семінару «Лінійна оцінка молочної худоби та визначення кондицій вгодованості тварин (ВСS)», який проходить в рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» продовжує свою роботу на виробничій фермі ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», працюючи з живими об’єктами (тваринами). 🐄🐄🐄

Представник з німецької сторони🇩🇪 Маркус Вернер проводить практичні заняття залучаючи не тільки викладачів учасників семінару, а й студентів коледжу. Сформовані робочі групи з викладачів та студентів.

Викладачі передають свої знання студентам та відпрацьовують з ними практичні навички по взяттю промірів великої рогатої худоби, виявляючи при цьому вади тварин, які впливають на продуктивність тварин та їх кондиції. Робота цікава як для викладачів так і для студентів. По завершенню студенти мають прозвітуватися про проведену роботу та виставити бальну оцінку тваринам.