20-22 травня викладач відділення ветеринарної медицини  Віктор Баліцький та викладач технологічного відділення Надія Бойчук відвідали  семінар: “Технологія виробництва продукції вівчарства й козівництва, утримання дрібних жуйних тварин” (м. Київ) в рамках німецько-українського проекту “Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України”

Другий день семінару”Технологія виробництва продукції вівчарства й козівництва, утримання дрібних жуйних тварин” розпочався на ФГ “Тетяна 2011” “ZINKA”.

Третій день – робота зі студентами на семінарі “Технологія виробництва продукції вівчарства й козівництва, утримання дрібних жуйних тварин” на базі ФГ “Тетяна 2011” , вивчення системи утримання та доїння кіз, визначення кондицій та обстеження тварин, узі діагностика, оцінка якості молока та розчищення ратиць.