29-31 травня 2019 року на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва проходив ХХІ зліт студентських лідерів аграрної освіти.

Зліт – це унікальний форум кращих студентів закладів вищої освіти, це зібрання активної студентської молоді, однодумців, студентів-відмінників. І на цьогорічну подію прибули кращі представники студентської молоді з усіх закладів вищої аграрної освіти України.

Студентство нашого технікуму представляла голова студентської ради технікуму, студентка 3 курсу відділення ветеринарної медицини Яна Залден.

Дні ХХІ зльоту були сповнені новими знайомствами, дружнім спілкуванням, високоінтелектуальними диспутами та яскравими подіями. А ще вони стали беззаперечним свідченням високого рівня розвитку вітчизняної аграрної освіти, адже результати, що продемонструвала студентська молодь під час наукових конференцій, дійсно вражають глибокими знаннями та прогресивними поглядами учасників зльоту.