26 червня відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам Новочорторийського державного аграрного технікуму. З теплими та напутніми словами до випускників і їх схвильованих батьків звернувся директор технікуму Володимир Вержаківський, який наголосив на тому, що їхнє навчання сьогодні не завершується, адже освіта триває протягом життя. У майбутньому він побажав випускникам бути оптимістами і, незважаючи на життєві перешкоди, завжди йти до своєї мети.
       Слово для привітання взяла голова профкому технікуму Юлія Осадчук, яка відзначила грамотами та преміями активних студентів.
        Заступник директора ФГ “МАЇСС” Сергій Нетяга у своєму виступі зазначив, що практика є однією з найголовніших складових підготовки студентів, яка стає фундаментом для подальшого кар’єрного зростання випускників.

Приємною несподіванкою стали подарунки від ФГ “МАЇСС” (оргтехніка для комп’ютерного класу), яку вручили випускники, для яких ФГ “МАЇСС”стає першим робочим місцем ,студентам молодших курсів.
          Студенти, які отримали дипломи з відзнакою, були нагороджені подарунками(флешками) від Житомирського національного агроекологічного університету.
          Самими хвилюючими були слова – звернення студентів до батьків: «Ваша любов, безмірна та відкрита, надає сили у часи розчарувань та надихає під час негараздів».

Випускники дякували викладачам, кураторам, працівникам технікуму за високий професіоналізм і компетентність, цілеспрямованість і клопітку працю! За те, що ви підтримували, навчали, давали мудрі поради і вміло вели по стежках любові і доброти, запалювали в серцях вогник допитливості, віри у справедливість, віри в себе!
        Кілька яскравих концертних номерів стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу.       Завершилося свято фотографіями на пам’ять.
           Маємо надію, що кожна молода людина, що отримала диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання випускника Новочорторийського державного аграрного технікуму.
                                               Хай вам щастить, дорогі наші випускники!