День знань – це особливе свято, яке завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Новочорторийський державний аграрний технікум відкрив двері для своїх студентів.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор технікуму Вержаківський В.М. , котрий побажав натхнення, нових творчих злетів та плідної роботи всім студентам та викладачам.

До вітального слова був запрошений директор ДП ДГ “Нова Перемога” Олександр Якимець, який привітав всіх зі святом, а також, що важливо, вручив грамоти та грошові винагороди студентам технікуму, котрі брали участь у с/г роботах господарства.

На урочистостях кращі студенти отримали грамоти за активну участь  в художній самодіяльності, спортивно-масовій роботі, конкурсах, олімпіадах. Грамотами та грошовими винагородами були нагороджені кращі академічні групи технікуму .

Грамотами та грошовими преміями були відзначені викладачі – активні учасники Конкурсу “Педагогічний ОСКАР 2019”

Студентський актив технікуму, хореографічний колектив гарними словами, віршами і танцями створили світлий і добрий настрій.