Студенти технікуму відвідали  День відкритих дверей для випускників коледжів і технікумів у НУБіП .

Їх зустрічали традиційною презентацією факультетів і ННІ. І цього року, аби бути найближчими до відвідувачів, про можливості і перспективи навчання їм розповідали безпосередньо студенти.

Університет молоді презентував ректор Станіслав Ніколаєнко.

Як стати успішним вступником-2020 розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Лариса Коропець. Вона познайомила з правилами прийому та наголосила: заяву на базі молодшого спеціаліста потрібно буде подати особисто. Серед нового – обов’язкове ЗНО з української мови та літератури, а на деякі спеціальності – і з математики.

Про студентське життя, цікаві проекти, заходи – розважальні та пізнавальні розповів голова Студентської організації університету Олександр Павелко.

Дні відкритих дверей стають традиційними і набувають нових відтінків. Цього року університет нагородив подяками керівників навчальних закладів, які співпрацюють з НУБіП найактивніше.

Серед них – директор нашого технікуму Володимир Вержаківський .