13 листопада  в актовій залі технікуму зібрався весь колектив з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства України. З вітальним словом до учасників святкового дійства звернувся директор технікуму Володимир Вержаківський, який побажав усім міцного здоров’я, щедрих врожаїв, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії та професійної удачі.

До привітань долучилися голова профспілкової організації технікуму Юлія Осадчук ,представник канадської компанії Semex Alliance Ukraine Сергій Довгий, заступник директора ФГ “МАЇСС” Сергій Нетяга, голова районної ради Ігор Кучер .

За вагомий внесок у розвиток сільського виробництва, високий професіоналізм та з нагоди свята було відзначено кращих працівників, викладачів та студентів .

Ми щиро дякуємо за подарунок від ФГ “МАЇСС” ! – фотоапарат для  відділення  ветеринарної медицини.

Студенти забезпечили гарний настрій своїми віршами, запальними танцями, музичним вітанням та творчою життєрадісною атмосферою. Концертну програму підготували : художні керівники – Олександр Марцун, Олег Бажанов та викладач Лілія Білоцерківська.