В актовій залі технікуму впродовж святкових урочистостей до Міжнародного Дня студента вирували позитивні емоції, гарний і святковий настрій завдяки нашим талановитим студентам. Святкування не обійшлися без нагородження студентів- переможців конкурсів, спортивних змагань грамотами та подарунками дирекції та профспілкової організації технікуму. Привітала студентів зі святом в.о. відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Любарської райдержадміністрації Горобець Юлія Сергіївна, яка вручила подарунки студенткам, які мають дітей.
Ще раз зі святом всіх студентів! Нехай у вашому житті всі дні будуть сонячними, наповненими радістю й успіхами! Бажаємо Вам вірних друзів, гарного настрою, здійснення мрій та успішної самореалізації!